Collection: Etta B

70 products
  • Etta B Christmas Ornament
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Etta B Charming White Dinnnerware
    Regular price
    from $34.00
    Sale price
    from $34.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Etta B Pottery “Roots”
    Regular price
    $46.00
    Sale price
    $46.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Just Married 2020 Plate
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Christmas Tree Spoon Rest
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Etta B In a Manger
    Regular price
    $56.00
    Sale price
    $56.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Etta B Farmhouse Pasta Bowl
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Etta B Small Bunny Plate
    Regular price
    $46.00
    Sale price
    $46.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Etta B Topiary Dessert Plate
    Regular price
    $55.00
    Sale price
    $55.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Etta B Christmas Cow
    Regular price
    $87.00
    Sale price
    $87.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Etta B Little Santa Bell Plate
    Regular price
    $63.00
    Sale price
    $63.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Etta B Sweet Christmas Angel
    Regular price
    $37.00
    Sale price
    $37.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Etta B Born in a Manger
    Regular price
    $75.00
    Sale price
    $75.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Etta B Pottery “Nellie” Plate
    Regular price
    $48.00
    Sale price
    $48.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Etta B “Jellybean” Bowl
    Regular price
    $38.00
    Sale price
    $38.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out